Підкатегорії, Фільтри
 • Шу Пуер "Ци Цзи Бін з Менхаю" витриманий 2006 р (№ 1200)Шу Пуер "Ци Цзи Бін з Менхаю" витриманий 2006 р (№ 1200)
  • Шу Пуер "Ци Цзи Бін з Менхаю" витриманий 2006 р (№ 1200)Шу Пуер "Ци Цзи Бін з Менхаю" витриманий 2006 р (№ 1200)
  • Шу Пуер “Ци Цзи Бін з Менхаю” витриманий 2006 р (№ 1200)

  • Переклад з китайскої: Млинець сімох братів Месце, дата виробництва: Китай, провинція Юньнань, повіт Менхай, Чайная фабрика Сінхай (Xinghai), 2006 рік Вид: Шу Пуер (Shu Puer) Зовнішній вигляд: елегантний, строгий, пресування млинця середньої щільності, видно листя і велика кількість чайних бруньок Аромат: прілий, вологий Смак: зрілий, гічинку абрикосової кісточки і мигдалевого горіха Післясмак: солодкість сливових квітів Колір Настою: каштановий Найбільш підходячий…
 • Чорна смола Шу Пуера "Ча Гао" (№2000)Чорна смола Шу Пуера "Ча Гао" (№2000)
  • Чорна смола Шу Пуера "Ча Гао" (№2000)Чорна смола Шу Пуера "Ча Гао" (№2000)
  • Чорна смола Шу Пуера “Ча Гао” (№2000)

  • Переклад з китайскої: Чайна смола Місце, дата виробництва: Китай, Юньнань, Сішуаньбана, чайная фабрика Менхай, 2017 г. Вид: Шу Пуер (Shu Puer) Зовнішій вигляд: чайна паста, в формі невеликих плиточок, сіро-металевого кольору Аромат: деревний, шоколадний, теплий, солодкий Вкус: мягкий, землистий, пуерний Післясмак: довге, приємне, легке Колір настою: темний каштан Найбільш підходячий посуд для заварювання: скляний чайник, Стакан для заварювання

Сьогодні справжні цінителі китайського чаю можуть без проблем придбати елітний чай, який володіє унікальними смаковими характеристиками, має дивовижний неповторний аромат. З елітним чаєм не зрівнятися продукція, представлена ​​на прилавках чайних кіосків, супермаркетів.

Наш інтернет – магазин «Cha» пропонує елітні чаї в Києві, привезені безпосередньо з Китаю. Також їх можуть купити у нас клієнти Одеси, Дніпра, Харкова, інших міст України. Наші співробітники літають в Китай, де самостійно дегустують різні сорти чаю, вибираючи найкращі. Продаж елітного чаю здійснюється за вигідною ціною, оскільки ми працюємо без посередників.

Жовтий чай

Один з найбільш дорогих сортів. Він був улюбленим напоєм в імператорському дворі, і в той період часу рецепт його приготування не розголошується, так як розголошення каралося стратою. Сьогодні елітний жовтий чай, який виробляється тільки в Китаї, доступний і в Україні.

Він нагадує зелений, але зовнішня схожість жовтого чаю з зеленим зникає після заварювання. Це відбувається через те, що в технологічному процесі обробки сировину для жовтого чаю нудиться, тоді як для приготування зеленого ловлення не застосовується. Жовтий чай – це злегка ферментований зелений чай. Залежно від застосовуваного сировини він може бути листовим або почковим.

Білий чай

До елітних сортів білого чаю відносяться слабоферментірованние види:


 • Срібні голки. Для його виготовлення використовуються молоді бруньки, поверхня яких покрита пухнастим білястим ворсом. Збір нирок відбувається в березні. Байхао Іньчжень має вишуканий солодкуватим смаком, якому властива ягідна кислинка, з освіжаючим і тривалим післясмаком;
 • Білий піон. Для цього сорту білого елітного чаю використовуються нирки з двома розпустилися листочками, зібрані в квітні. Готовий напій має витончений смак з квітковими і фруктовими нотками.


Пуер

Серед пуерів також є елітні сорти. До них відносяться і шени (сирі або зелені) і шу (готові або чорні). Шени при тривалому зберіганні піддаються природному старінню, тому їм притаманний присмак старовини. Шу пуери піддаються штучного старіння в процесі обробки, але також цікаво розкриваються в смаку і ароматі при тривалому зберіганні, при цьому всі корисні речовини в чайному листі зберігаються.

Те Гуань Інь

Це улун або оолонг, сировина для якого збирається в провінції Аньси. Чай крупнолистовий, напівферментований, його смак щільний, з морозною свіжістю і мускатними нотками. В ароматі присутні цитрусові і сливові нотки. Напій залишає довгий післясмак.

Квітучий (пов’язаний) чай

Окрему нішу займає пов’язаний чай. Він не тільки вражає своєю оригінальністю, але і прекрасним багатогранним смаком, чудовим ароматом. Виготовляється такий чай тільки ручним способом. Еластичні чайне листя зв’язуються між собою, всередині зв’язки розміщуються один або композиція з декількох квіткових бутонів (хризантеми, жасмин, лілії, конюшина, амарант, інші). При заварюванні бутони розкриваються, а сам процес заварювання являє собою чудове видовище.

Наша компанія пропонує ці та інші елітні сорти китайського чаю. Багатий вибір дозволяє придбати не тільки жовтий або білий, але і зелений, червоний, а також інші види елітного чаю. У нас можна замовити елітний подарунковий чай, а також чай для особливих випадків або щоденного вживання.

Кожен сорт виготовлений з відбірної сировини, яка росте в екологічно чистих китайських провінціях. Виробляються елітні сорти невеликими фермерськими господарствами. Китайський елітний чай, крім дивовижних смакових характеристик, також дуже корисний для здоров’я, за рахунок вмісту в складі величезної кількості вітамінів, мікроелементів.