Підкатегорії, Фільтри
 • Лао Шен Пуер "І Пінь Тан" чай 2006р (№580)Лао Шен Пуер "І Пінь Тан" чай 2006р (№580)
  • Лао Шен Пуер "І Пінь Тан" чай 2006р (№580)Лао Шен Пуер "І Пінь Тан" чай 2006р (№580)
  • Лао Шен Пуер “І Пінь Тан” чай 2006р (№580)

  • Переклад з китайської: Витриманий Шен Пуер фабрики І Пінь Тан Місце, дата виробництва: Юньнань, Сішуанбаньна, селище Манхай, чайна компанія Yi Pin Tang, 2006 року Вид: шен пуер (Шен Пуер, зелений Пуер, raw puer) Зовнішній вигляд:  щільне пресування, темний млинець, зустрічаються золотисті бруньки Колір настою: медовий Смак: сухофруктовий, димний, горіховий Посмак: тривалий, трав'янисто-фруктовий, насичений Аромат: виноградні кісточки, домашній тютюн Найбільш слушний посуд…

Серед поціновувачів китайського чаю дуже популярний шен пуер, який також називають «сирим». Якісний чай шен пуер неможливо сплутати з іншими сортами чаю. Він відрізняється яскравим, виразним смаком, який різниться залежно від періоду витримки або зберігання чаю, має тривалий післясмак.

 1. Чай, що зберігався до трьох років, має трохи гіркуваті нотки, тому для заварювання досить 3-5 секунд. Напій золотисто-жовтого відтінку з трав’янисто-квітковим ароматом.
 2. Чай, витриманий більше трьох років, набуває більш ніжних фруктових та медових ноток, його колір стає помаранчево-жовтим.
 3. Для напоїв, витриманих більше десяти років, характерні нотки сухофруктів, колір чаю набуває бурштинового відтінку

Купити справжній китайський зелений пуер з чудовими смаковими характеристиками можна в інтернет-магазині «Cha». Наша компанія одна з небагатьох в Україні, яка пропонує оригінальний чай з Китаю за оптимальною ціною. Для його виготовлення використовується чайне листя високої якості, зібране вручну, без застосування техніки.

Представлений у нас чай шен пуер росте в екологічно чистих гірських регіонах китайської провінції Юньнань, володіє унікальними смаковими характеристиками, вишуканим ароматом. Його неможливо купити в супермаркеті або чайному кіоску. Наші співробітники літають до Китаю, де вибирають і дегустують кращі сорти. Основна мета нашої компанії – не просто продаж чаю, а розвиток культури чаювання.

Особливості шену, технологія його виробництва

Чайне листя для виготовлення шен пуеру повинно бути молодим і м’ясистим, саме воно містить велику кількість біологічних речовин. Після збору листя процедура виготовлення складається з:

 • «шай цин» – сушки або підв’ялювання без попадання прямих сонячних променів, для зменшення кількості вологи;
 • «ша цин» – фіксації, «знищення» зелені (на цьому етапі зупиняються окислювальні, відновлювальні процеси в листі);
 • «жоу ньєн» – скручування, надання форми;
 • заключної сушки в притінку;
 • пресування (надається форма «млинчика», інша);
 • обгортання, упаковки.

Під час заварювання напій набуває різноманітних відтінків, залежно від кількості років часу витримки. Замовити оригінальний зелений шен пуер, привезений безпосередньо з Китаю, можна в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові та інших містах. Доставка чаю здійснюється оперативно по всій Україні. У нас представлений шен пуер класичний, а також з натуральними добавками, пресований, на вагу.