Підкатегорії, Фільтри

Жителі Китаю ніколи не п’ють чай в поспіху, а підходять до цього процесу дуже відповідально. Китайське чаювання – це цікава церемонія, проведення якої передбачає використання різноманітних піал, чашок, склянок, чайників, іншої атрибутики. Посуд для чаю представлена ​​величезною різноманітністю предметів, для кожного з яких в чайній церемонії відводиться своя роль.

При виборі атрибутики для чаювання новачки зобов’язані знати деякі моменти, розбиратися, який предмет і для чого потрібен. Правильно підібрана чайний посуд не тільки прикрасить церемонію, але і стане помічником для грамотного заварювання чаю. А це, в свою чергу, дозволить розкрити істинний смак напою, його аромат, зробить процес пізнавальним і захоплюючим.

Багатий вибір посуду для китайського чаю представлений в інтернет – магазині чаю та аксесуарів «Cha». Вона виготовлена ​​з високоякісних матеріалів. При взаємодії з гарячою водою посуд не виділяє шкідливі речовини, тому абсолютно безпечна для здоров’я. Наші співробітники особисто підбирають посуд, перевіряють її цілісність.

Ми пропонуємо вироби ручної роботи, керамічний посуд для новачків, професіоналів, які знають всі тонкощі проведення чайних церемоній. Купити чашки, склянки, піали, чайники, інші атрибути для особистого користування або як оригінальний презент, можна за вигідною ціною. Широкий асортимент регулярно поповнюється новинками.

Гайвані

Це поширені в Китаї піали з кришкою і блюдцем, в яких заварюють чай, засипавши його кількість, з подальшим розливом по піалах. Також з гайвані можна пити чай як з піали, заваривши незначна кількість для однієї людини.

Чайники (чаху)

Чаху або чайники – це глиняні або порцелянові судини невеликого розміру. Вони використовуються для заварювання певних сортів чаю, що дозволяє отримати напій з ідеальним смаком і ароматом. Ідеальним варіантом є чайники з ісинської глини.

Піали, чаші

Є обов’язковими атрибутами будь-якій чайній церемонії. Вони представлені величезною різноманітністю виробів, які можуть бути виготовлені з порцеляни, глини, кераміки, скла. Піали та чаші призначаються для того, щоб пити з них чай.

Тіподи

Тіпод є сучасний спеціальний чайник, конструкція якого складається з двох відділень. Спочатку засипається чай і наливається вода. Також в чайнику є фільтр. Коли чай заварилася, кнопочка на кришці натискається, клапан відкривається і вміст переливається в зовнішню колбу. Після цього чай розливається по чашках.

Різноманітний посуд, а також чайні дошки, фігурки, інші аксесуари для чайної церемонії, можна замовити в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, інших містах. Доставка посуду та аксесуарів здійснюється оперативно в будь-який регіон.