Підкатегорії, Фільтри

Чайна церемонія в Китаї – це не просто процедура вживання напою. Це особливий ритуал зі своїми цікавими традиціями. Навіть чашки в церемонії використовуються не такі, до яких звикли багато європейців. Але крім чашок, склянок, чайних дощок та іншої посуду, бажаним елементом кожної чайної церемонії є чайні фігурки. Ці аксесуари також називаються «чайні боги» або «чашень». Китайці оберігають ці фігурки, ставляться до них, так само як ми до домашніх тварин. Фігурки представлені у вигляді:


  • Будди;
  • лотоса;
  • жаби;
  • равлики;
  • черепахи;
  • кролика;
  • інших тварин.


У Китаї вважають, що вони мають благопожелательная змістом, допомагають своїм господарям в мирських справах, залучають в будинок багатство, удачу, добробут. Також існує думка, що під час чаювання, якщо згадати фігуркам бажання, воно збудеться.

Оригінальні чайні фігурки купити в Україні пропонує інтернет – магазин чаю та аксесуарів «Cha». У нас представлений різноманітний асортимент чайних фігурок. Всі вироби якісні, виготовлені з натуральних екологічно чистих матеріалів. Наш інтернет – магазин пропонує вигідні ціни на фігурки, так як ми працюємо без посередників.

Особливості фігурок

Для виготовлення чайних фігурок використовується кераміка, ісинська або полімерна глина. Матеріали містять в складі шкідливих речовин, тому фігурки абсолютно безпечні для здоров’я.

Фігурки для чайної церемонії розставляються на чайних дошках разом з посудом для чаювання. Традиційно статуетка розміщується в кутку Чабани, обов’язково обличчям до присутніх гостям. Навіть якщо чайна церемонія не проводиться, фігурки можна просто розставити на чайному столику для підняття настрою, або в якості стильного декору.

Як тільки починається чайна церемонія, фігурки поливають окропом, під час чаювання з ними також «діляться» напоєм, змочуючи поверхню свіжозавареним чаєм. Є фігурки, які змінюють колір при контакті з гарячою водою. Також зустрічаються оригінальні «писала» фігурки (в основному хлопчики). Усередині вони порожні, і коли поливаються рідиною, з’являється цівка (іноді на кілька метрів).

Такі фігурки – це не просто красивий аксесуар. За потужністю цівки визначається температура води. Якщо вона потужна, то добре заварити улун і пуери. Якщо цівка слабка або зовсім відсутня, воду слід підігрівати.

У каталозі нашого інтернет – магазину зібрана найкраща добірка китайських фігурок для чайної дошки. Вони представлені різноманітними формами і відтінками, що дозволяє вибрати аксесуари по особистим уподобанням.