Підкатегорії, Фільтри

Церемонія чаювання передбачає використання різноманітного посуду, і чашки для чаю є обов’язковими елементами. Цей особливий ритуал найбільш популярний в Китаї та інших азіатських країнах. Саме там і з’явилися різні різновиди чашок. Китайські чашки представлені різноманітними моделями, і сьогодні з них вважають за краще пити смачний напій в європейських державах, а також в Україні.

Для кожної конкретної чайної церемонії використовуються різні чашки. Моделі мають різну форму – у кожної чашки вона своя, особлива. Популярністю користуються широкі чашки, напівкруглі, у вигляді посудини (дегустаційні). Виготовляються чайні чашки по технікам обробки глини, порцеляни, відомим здавна.

Чайна церемонія – це не просто процес вживання чаю, але і естетичне задоволення. Тому краще купувати чашку в єдиному стилі з іншими атрибутами – чайником, піалами. Традиційна чайна кружка для чайної церемонії – це невелика місткість від 15 до 40 мілілітрів. Такий розмір дозволяє виконувати багаторазовий заливши чаю, щоб насолодитися розкриттям смаку під час чаювання.

Особливості чашок

Чашки для китайської чайної церемонії мають спеціальну форму, ручки в конструкції таких чашок відсутні. Але вона виготовлена ​​таким чином, що під час чаювання неможливо обпекти пальці. Виступаючі широкі краю в чашці, її вигнута форма не дозволяють виробу нагріватися. Тримати китайську чашку під час церемонії потрібно трьома пальцями – вказівним і великим тримають верх посуду, середній притримує дно.

Купити чашки для чаю за вигідною ціною, пропонує інтернет – магазин «Cha». У нас представлений широкий асортимент витончених чашок з фарфору, фаянсу, а також кераміки, виконаних з застосуванням різних китайських технік. Ми пропонуємо тільки посуд оригінального виробництва, виготовлену з екологічно чистих матеріалів натурального походження.

Замовити чашки для чаю з доставкою можна в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, інших містах України. Наша продукція характеризується стильним дизайном, привабливим зовнішнім виглядом, чашки можуть бути оброблені глазур’ю або красивою розписом. Величезний вибір дозволяє придбати чашки для щоденного використання, а також в якості оригінального подарунка для цінителів китайських традицій. Для нових та постійних клієнтів наша компанія пропонує різні акції, вигідні знижки.