Підкатегорії, Фільтри
 • Гайвань «Гілка сливи»Гайвань «Гілка сливи»
  • Гайвань «Гілка сливи»Гайвань «Гілка сливи»
  • Гайвань «Гілка сливи»

  • Виробник: Китай, Фуцзянь, округ Дэхуа, Об′єм: 140 мл. Розміри: Діаметр - 9 см. Висота - 7.5 см. Матеріал: фарфор, глазур
  • 680 грн

До традиційної китайської посуді, призначеної для заварювання чаю, відносяться гайвані. Вони з’явилися кілька століть назад, але і сьогодні не втратили популярності і активно використовуються під час чайних церемоній. Гайвань дослівно перекладається з китайської, як «чашка з блюдцем». Кожен елемент виконує відведену йому роль.


 1. Кришка. Вона призначається для виконання декількох функцій. При її перевертанні можна стежити за процесом заварювання чаю, помішувати напій, насичуючи його киснем. За допомогою кришки визначається наскільки якісний і свіжий напій, так як на ній залишається аромат. Кришку використовують як фільтр. При правильному її розташуванні чайне листя не можуть потрапити в напій.

 2. Блюдце. Виступає в якості терморегуляционного елемента, а також в ньому залишається пролилася рідина. З його допомогою утримувати ємність максимально зручно. На блюдце можна викладати чайне листя, якщо вони заважають вживати напій.

 3. Чаша. Саме в ній заварюється напій. Крім того, вона може замінювати піалу або мірну ємність.


В Україні на вигідних умовах купити гайвань для чаю можна в інтернет – магазині «Cha». Ми пропонуємо посуд для проведення чайної церемонії, виготовлену з екологічних матеріалів відмінної якості. Кожен предмет наші співробітники особисто перевіряють на відсутність дефектів (тріщин, сколів). Одним з наших переваг є вигідна ціна на весь посуд, так як ми працюємо без посередників. Також широкий асортимент чайного посуду постійно поповнюється новинками.

Матеріали для виготовлення гайванях

Виготовляються гайвані з різних матеріалів.


 1. Фарфор. Ідеальними є прилади з порцеляни середньої товщини. У такому посуді можна заварювати чай будь-якого виду. Напій не змінить свій смак.

 2. Глина. У глиняних ємностях заварюється тільки один сорт чаю, з причини, того, що матеріал вбирає в себе аромат. Крім того, гайвані з глини тендітні, їм необхідний правильний і дбайливий догляд.

 3. Скло. Для виготовлення гайванях використовується жаропрочное скло. Такий посуд підходить тим, хто любить спостерігати за чайними листами, процесом заварювання. У скляних ємкостях можна контролювати, як заварюється чай.


Ми пропонуємо посуд для щоденного чаювання, а також оригінальні гайвані, які можуть виступати в якості презенту. Замовити гайвань будь-якої моделі з доставкою можна в Києві, інших містах України.