Підкатегорії, Фільтри

Чайник є невід’ємним атрибутом будь-якого чаювання. Для китайської чайної церемонії найбільш ідеальним варіантом вважається ісинська чайник. Він являє собою глиняний виріб, для виробництва якого використовується високоякісна ісинська глина (звідси і назва). Від звичайної, ісинська глина відрізняється твердістю. Після певних процедур матеріал набуває консистенції, яка підходить для виготовлення чайників. Ісинська глину не використовують на гончарному крузі. Заварники чайники з неї роблять декількома способами:


  • ручним;
  • напівручному (окремі елементи збирають, склеюють між собою);
  • методом лиття.


За рахунок різних добавок, змішування декількох сортів в різному співвідношенні, вдається отримати матеріал різних відтінків. Після виробництва, чайники можуть бути з гладкою або зернистої поверхнею. Відмітна особливість ісинська глиняних чайників полягає у відсутності декоративної глазурі і барвників.

Купити справжній чайник з ісинської глини можна в інтернет – магазині «Cha». Крім оригінального чаю, привезеного з Китаю, ми також пропонуємо посуд для чайної церемонії. Всі чайники виготовлені вручну з кращих матеріалів, перевірені нами на відсутність тріщин, сколів, інших пошкоджень.

Особливості ісинська чайників

У складі сировини міститься велика частка каоліну. Дана речовина дозволяє обпалювати вироби під впливом високих температур. Також в складі є інші елементи (залізо, дрібні силікатні частинки, кремній), які надають готовим виробам глянцевий блиск, роблять їх структуру пористої. Пористість забезпечує проникнення всередину чайника кисню, тому чай «дихає», смак набуває насиченість. Глина здатна вбирати запахи, ефірні масла, тому з кожним наступним заварюванням, чай буде тільки смачніше і ароматні.

Завдяки пористій структурі чайник швидко нагрівається і зберігає тепло протягом тривалого періоду часу (варто зазначити, що ручка завжди залишається холодною). Це дозволяє запобігти виникненню температурних перепадів при чаюванні, які негативно відбиваються на смакових характеристиках напою.

Замовити китайський ісинська чайник для заварювання оригінального виробництва з доставкою можна в Києві та інших містах України. Ми пропонуємо вигідні ціни на весь асортимент чайників, який регулярно поповнюється новими виробами.