Підкатегорії, Фільтри

Знаменита китайська чайна церемонія популярна не тільки в Піднебесній, але і в нашій країні. Для її проведення використовуються різноманітні атрибути. Одним з необхідних елементів є піала для чаю. Це традиційна східна посуд, яка дозволяє в повній мірі насолодитися не тільки смаком і ароматом напою, а й процедурою чаювання.

З’явилася піала для чаю багато століть назад. Її конструкція відточувалася століттями і до нашого часу дійшли мініатюрні, візуально тендітні і акуратні ємності, які стали ідеальною посудом для неспішного чаювання. Піали для чаю представлені виробами різного розміру – маленькі, середні, великі, але традиційними вважаються ємності з об’ємом від 25 до 70 мілілітрів. Вони дуже популярні завдяки деяким моментам.


  1. Чай в піалі компактного розміру остигає повільно.

  2. З піали напій п’ється невеликими ковтками, що дозволяє відчути повноту смаку і аромату чаю.

  3. піали зручно тримати в руці.


Купити чайні піали відмінної якості можна в інтернет – магазині «Cha». У нас представлений різноманітний асортимент посуду для чайної церемонії, який постійно поповнюється новими виробами. Наша компанія одна з небагатьох, яка пропонує в Україні не тільки справжній чай, а й оригінальні китайські піали для чаю, а також інші аксесуари.

За рахунок того, що ми працюємо без посередників, ціна піал у нас вигідна. Вироби мають стильний дизайн, виготовлені з екологічно чистих натуральних матеріалів. Піали можуть бути декоровані глазур’ю, розписом. Різноманітність виробів дозволяє вибрати піали в єдиному стилі з іншими атрибутами чайної церемонії, а також для заварювання різного чаю – пуерів, улунів, чорного, зеленого, інших. Піали не мають дефектів (відколів, тріщин).

Особливості чайних піал

Піала – це ємність, в якій немає ручки. Від чашки вона відрізняється меншим розміром. Виготовляють чайні піали з різних матеріалів:


  • ісинської глини;
  • кераміки;
  • фаянсу;
  • порцеляни;
  • скла.


Матеріали абсолютно натуральні, під час взаємодії з окропом не виділяють шкідливих речовин, тому безпечні для здоров’я. У нашому каталозі представлені недорогі піали для щоденного використання, а також вироби з порцеляни, які використовуються для особливих випадків, або можуть виступати в якості оригінального подарунка.

Замовити китайські піали для чаю з доставкою можна в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, інших містах України. Наша компанія пропонує різні акції та вигідні знижки для клієнтів.