Підкатегорії, Фільтри

Головним елементом чайного набору для проведення чайної церемонії виступає чайник. Аксесуари представлені різноманітними моделями – зі скла, кераміки, фарфору. Заварники для чаю є ємності для заварювання чаю, з подальшим розлиттям напою по чашках, піалах. Такі чайники часто невеликого обсягу (на кілька чашок чаю).

Справжній китайський заварник в Україні можна купити в інтернет – магазині чаю та аксесуарів «Cha». У нас представлений не тільки якісний і смачний чай, але і посуд для чайних церемоній, яку наші співробітники привозять з Китаю. Всі чайники виготовлені з матеріалів високої якості, вони мають привабливий дизайн. Вироби не мають пошкоджень. За рахунок того, що наша компанія працює без посередників, ціна заварників у нас вигідна. Широкий асортимент постійно поповнюється новими моделями.

Які заварники ми пропонуємо

Серед різноманітних моделей чайників для заварювання чаю, популярністю користуються кілька заварників:


  1. Тіпот.

  2. ісинська чайник.


Тіпот – це сучасні заварники, виготовлені з жароміцного скла. Їх конструкція складається з двох колб, металевого сита, пластикової або бамбуковій кришки з кнопкою. В одну з колб (верхню) засипається сухий чай. Після того як чай завариться, необхідно натиснути на кнопку, яка знаходиться на кришці, для того, щоб чай через сито пролився в другу (нижню) колбу. Тепер можна розлити чай по чашках. Тіпод дуже зручний, представлений в різних формах, підходить для щоденного використання. Завдяки прозорій ємності під час чаювання можна насолодитися кольором улюбленого напою, процесом заварювання.

Також до заварник відноситься ісинська чайник, виготовлений з натуральної глини. Виробляються такі чайники ручним, напівручному способом, або методом лиття. Характерна особливість ісинська чайника – пориста структура готового виробу. За рахунок цього всередину заварника проходить кисень, дозволяючи чаю «дихати». Стінки чайника вбирають в себе ефірні масла, запахи, тому з кожним наступним заварюванням смак і аромат чаю буде більш різноманітним і дивовижним.

У каталозі нашого інтернет – магазину можна замовити з доставкою чайник для заварювання з жаростійкого скла або ісинська глиняний. Продукція доступна в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, інших містах України. У нас можна вибрати звичайні заварники, Тіпот для особистого використання, а також оригінальні і стильні подарункові вироби.