Підкатегорії, Фільтри
 • Молі Чжень Чжу, зелений чай із жасміном (№210)Молі Чжень Чжу, зелений чай із жасміном (№210)
  • Молі Чжень Чжу, зелений чай із жасміном (№210)Молі Чжень Чжу, зелений чай із жасміном (№210)
  • Молі Чжень Чжу, зелений чай із жасміном (№210)

  • Переклад з китайської: Жасминові перлини Місце, дата виробництва: Провінція Фуцзянь, весна 2020 р. Вид: жасминовий чай Зовнішній вигляд: чаїнки обережно скручені в красиві перлини, видно ворс Аромат: тонкий, жасминовий Смак: глубокий, злегка терпкий Посмак: тривалий, освіжаючий Колір настою: світло-жовтий, золотистий Найбільш слушний посуд для заварювання гайвань цинци, порцеляновий чайник  
 • Молі Білочунь, зелений чай із жасмином (№150)Молі Білочунь, зелений чай із жасмином (№150)
  • Молі Білочунь, зелений чай із жасмином (№150)Молі Білочунь, зелений чай із жасмином (№150)
  • Молі Білочунь, зелений чай із жасмином (№150)

  • Переклад з китайської: Жасминові смарагдові спіралі весни Місце, дата виробництва: Китай, провінція Цзянсу, квітень 2021 р Вид: зелений чай з жасмином Зовнішній вигляд: пухнасті чаїнки смарагдового кольору у формі спіралей, зустрічаються пелюстки квітів жасмину Аромат: тонкий, жасминовий з квітковим букетом Смак: легкий квітковий, ніжний Посмак: літній, свіжий, тривалий Колір настою: світло-жовтий, золотистий Найбільш слушний посуд для заварювання: гайвань цинци, порцеляновий…
 • Молі Цзинь Лун Фен Ян, зелений чай із жасминомМолі Цзинь Лун Фен Ян, зелений чай із жасмином
  • Молі Цзинь Лун Фен Ян, зелений чай із жасминомМолі Цзинь Лун Фен Ян, зелений чай із жасмином
  • Молі Цзинь Лун Фен Ян, зелений чай із жасмином

  • Переклад з китайськоїї: Золотий Дракон і Фенікс Місце, дата виробництва: Китай, провінція Фуцзянь, квітень 2020 р. Вид: зелений чай з жасмином Зовнішній вигляд: чаїнки обережно скручені у красиві перлини, можна побачити ворс Аромат: тонкий, жасминовий Вкус: легкий квітковий, ніжний зелений чай Посмак: тривалий, освіжаючий Колір настою: світлий медовий Найбільш слушний посуд для заварювання: гайвань цинци, порцеляновий чайник  

Однією з різновидів зеленого чаю є жасминовий чай. Він відноситься до вищої категорії, виготовляється з чайного листя з додаванням до них натуральних квітів жасмину. Також квіти жасмину можуть додавати до білого або червоного (чорного) чаю. Жасминовий чай вражає освіжаючим смаком і ніжним ароматом, довгим, приємним післясмаком. Також він ще називається молі, що з китайського перекладається як «жасмин». Зелений чай з жасмином буває:


 • розсипний;
 • в формі гранул.


Любителі ароматного жасминового чаю можуть купити його в інтернет – магазині «Cha». Ми не посередники, тому ціна чаю у нас вигідна. Наші співробітники самостійно літають в Китай, де вивчають, дегустують і вибирають кращі сорти чаю, які доставляють в Україну.

Проводять жасминовий чай на невеликих фермерських господарствах з дотриманням найдавніших технологій. Це дозволяє зберегти первозданні смакові якості, всі корисні речовини. Крім того, що жасминовий чай дуже смачний, також він дуже корисний. Вживання напою сприяє вгамування спраги, позитивно впливає на нервову систему, підвищує імунітет, усуває депресію. Слід зазначити, що жасминовий чай – це найсильніший природний афродизіак.

Особливості виробництва жасминового чаю

Сировина для чаю ростуть в екологічно чистих регіонах, збір чайного листя, виготовлення чаю виконується тільки вручну, без застосування техніки.

Квіти жасмину також збираються в певний період, що дозволяє зберегти в пелюстках максимальний вміст ефірної олії. Їх збір здійснюється в ранковий період, оскільки в цей час жасмин виділяє найбільш сильний аромат. Ароматизація чаю здійснюється двома способами.


 1. У процесі подвяливания. Кращі чайне листя і квіти жасмину змішуються, і подвяливаются протягом доби.

 2. Добірні чайне листя змішуються з жасмином, розміщуються на зберігання не менше як на 100 днів. За цей час листя максимально вбирають в себе аромат квітів. Після 100 днів квіти з суміші прибираються.


Найбільш ефективним вважається другий спосіб ароматизації, що дозволяє зберегти всі корисні властивості чаю. Замовити справжній китайський жасминовий чай, який не містить штучних хімічних ароматизаторів, в нашому інтернет – магазині можуть клієнти Одеси, Києва, Дніпра, Харкова, інших міст. Доставка чаю виконується оперативно в будь-яку точку країни. Ми регулярно пропонуємо вигідні акції, знижки.