Вы сейчас просматриваете Спілкування – чаювання. Темпераменти з погляду  антропософіі.
Дата: 23.06.2021
Время: 00:00 - 00:00
Знания | Чайные

Дорогі друзі! Незабаром у нас буде нагода познайомитися з Інною Свірідовою-Калініченко – співзасновницею вальдорфської школи Борисфен, психотерапевтом, лікувальним педагом. У розмові за смачним чаєм ми будемо досліджувати людські темпераменти.

Чому ми вирішили приділити увагу саме цій темі? З кількох причин. Якщо ви знайомі з особливостями й проявами людських темпераментів, ви можете набагато краще розуміти себе та інших людей, ви маєте змогу вдало підібрати професійну команду, беручи до уваги не лише фахові вмілості претендентів на певну посаду, а й зважати на їхні людські якості. За такого підходу робота в команді ґарантовано буде більш злагодженою та продуктивною. Ця лекція особливо стане в нагоді для тих, хто опікується кадровою політикою підприємств, та керівникам будь-яких закладів. Дуже важливо дати продуктивно розкритися темпераменту, а не намагатися за будь-яку ціну вгамувати його прояви. Часто вчинки, реакції, прояви людини, які викликають у нас запитання, є природними для певного темпераменту, тож викорінювати їх не варто, а слід лише спрямувати у правильне русло. Як визначити темперамент? Куди і як спрямовувати? Що підтримувати? Це будемо досліджувати. Але буває й таке, що цих природних проявів нема, тоді людині потрібно шукати відповідь: яким чином виявити й розкрити ці якості темпераменту у конкретній особистості. Темперамент людини є основою для характеру, а з темою “Характери” ми можемо попрацювати при наявності запиту якось іншим разом. Це окрема велика цікава наукова тема. 

Не менш важливим аспектом є робота зі своїм власним темпераментом. Як мій темперамент впливає на людей, дітей? Які сторони слід опанувати, а які – розвивати? Як однобокість темпераменту впливає на стан дітей у сім’ї чи професійному колективі? 

Запрошуємо усіх охочих! Буде пізнавально, корисно, практично та цікаво!


Де: Чайний клуб, Дружби народів, 7.

Тел: 095 271 52 10

Коли: 23.06, 19:00

Внесок: 300 грн.

Відкрита трансляція зустрічі: https://www.facebook.com/groups/cha.com.ua