УСІ чаї, посуд і аксесуари ми власноруч вибираємо в Китаї, дегустуємо, вивчаємо, відчуваємо, і тільки після цього привозимо в Україну, щоб радувати вас справжнім чаєм і справжнім чайним начинням.

ЧАЙ у нашому магазині — особливий, колекційний. Такий чай ви не знайдете в супермаркеті або чайному кіоску.

Цей чай росте в горах, його дбайливо вирощують, збирають і готують вручну, не використовуючи комбайни та іншу техніку. Тому чайний лист зберігає форму, а головне — свою силу, ці, енергію.

Такі чаї найкращі для здоров’я та медитації.

Невеликі ексклюзивні партії чаю, який нам вдається виявити й привезти в Україну, виробляють маленькі фермерські господарства.

Ми раді ділитися з вами саме таким чаєм!

З такою ж увагою та любов’ю ми ставимося до підбору посуду. Робимо це особисто й віддаємо перевагу чайному начинню ручної роботи.

Наприклад, у кожному чайнику ми перевіряємо якість притирання кришечки та утримання краплі, враховуємо рівність струменя, звучання глини та інші тонкощі.

Чайні столики — чабані. Дерев’яні або керамічні чабані під час вибору й транспортування вимагають особливої уваги. У дерев’яних чайних столиках є безліч тонких ламких деталей, важливо враховувати якість швів, стикування деталей, дерева, лаку та багато іншого.

Ви можете бути впевнені в якості чабані або будь-якого іншого чайного начиння, якщо купуєте їх в нашому магазині.

Пахощі — це безмежний світ ароматів, під час вибору яких теж потрібно враховувати безліч нюансів. Ми підбираємо натуральні пахощі з якісної сировини зі стабільними горінням та інтенсивністю аромату. Найвищою якістю відрізняються японські пахощі — еталон витонченості, які мають розслаблювальну й оздоровчу дії.