У нашій чайній колекції — майже 200 найменувань.

Зазвичай таке розмаїття не полегшує, а ускладнює правильний вибір. Як бути? З чого почати?

Найкращий вибір чаю — це коли ви прислухаєтеся до себе, до свого внутрішнього голосу, до свого серця. Тоді й вибору як такого немає — просто знаєте, що вам потрібно саме зараз. Але, якщо присутні сумніви й невпевненість, то спробуйте скористатися порадами Чайного Майстра.

Насамперед подивіться це відео:

Якщо для вибору чаю хочеться застосувати здібності до логічного мислення, то можна скористатися інструкцією щодо вибору чаю, яку спеціально розробили наші фахівці. Для кращого розуміння її виконали як алгоритм і реалізували як блок-схему на цьому малюнку:

Скористайтесь алгоритмом вибору чаю:

Як обрати чай?

Якщо логічне мислення не дало потрібних результатів, а таке іноді трапляється, спробуємо згадати універсальну давньокитайську систему, що описує трансформацію всіх предметів і явищ по колу У-Сін. Цей спосіб дозволяє вибирати чай і філософствувати одночасно!

Як вибрати чай по колу У-Сін (за п’ятьма стихіями)

Для повного розуміння того, як принцип У-Сін накладається на рух наших думок — від ідеї до втілення, додаємо ще одну картинку. Це має внести ще більшу ясність в послідовність трансформації пари «наміри-реалізація» та допомогти в найбільш правильному виборі чаю.


Якщо ви хочете вибрати чай із найменувань, найпопулярніших зараз серед покупців нашого магазину, то вони такі: