Вибір посуду
Вибір посуду

Для дому

можна купити посуд і чайний столик (чабань) більшого розміру ніж для офісу чи подорожі.

На роботу чи в поїздку

рекомендуємо придбати готовий чайний набір, наприклад, компактний дорожній сервіз.Він містить найнеобхідніші аксесуари для китайського традиційного чаювання: гайвань для заварювання, чахай, чашечки, чайний рушник, щипчики. І все це компактно складається в чайний столик, який розміщується в зручному чохлі.Готовий чайний набір також ідеально підійде як подарунок для новачків. Люди, які давно п’ють чай, крім чайних наборів, купують окремі аксесуари.

Купуючи додому,

почніть з чабані, тобто чайного столика. Чайний стіл дуже добре організовує простір і відразу налаштовує на потрібний лад, заряджає чайним настроєм. Це можна порівняти з рекомендацією вчителів йоги: щоб почати займатися йогою, найголовніше — розстелити килимок, далі вам вже буде соромно не тренуватися.

Якщо серйозно, то чабань допомагає легко справлятися з протоками води і чаю, вам буде набагато легше користуватися чайним посудом, термосом.

Дуже важливо, в чому ви будете заварювати чай.

Можна купити чайник (краще глиняний, але можна і якісний порцеляновий), або порцелянову гайвань (чашка для заварювання з кришкою).

Вибір чайника — це цілий процес.

Потрібно перевірити, щоб чайник зливав рівним, повноцінним струменем; щоб добре тримав краплю (прикрийте отвір на кришці — вода не ллється); кінчик носика має бути на одному рівні з тілом чайника.

Чахай

може бути скляний (краще видно прозорість і колір настою) або порцеляновий.

Піали, чашки

вибирайте порцелянові, з них зручно пити, їх приємно тримати в руках.

Найпопулярніший посуд в нашому магазині